Reklamace a vrácení zboží

Zpětné adresy pro reklamace a vratky:

Adresa pro doručení:

 • DMM Shopping s.r.o.
  Brunka 64
  396 01 Brunka

Pokud bylo zboží doručeno skrze Zásilkovnu, lze jej skrze ní i vrátit:

 • Obsluze na libovolné pobočce nahlašte kód 94193540

Postup při reklamaci

Někdy se bohužel stane, že se na zboží zakoupeném v našem obchodě v průběhu 24 měsíců (pokud není stanoveno jinak) projeví nějaká skrytá závada, kvůli které bude nutná reklamace.

V takovém případě postupujte následovně:

 • Vyplňte reklamační formulář.
 • Ten je k dispozici níže online na této stránce nebo je k dispozici i v tištěné formě, kterou si vytiskněte ve dvou kopiích a vyplňte.
 • Zboží dobře zabalte tak, aby nedošlo v rámci přepravy k nějakému dalšímu poškození zboží.
 • V případě, že jste si vytiskli PDF verzi a vyplňovali ji ručně, jeden z formulářů přiložte do balíku.
 • Zásilku zašlete na naší adresu případně skrze Zásilkovnu, pokud skrze ní bylo původně doručeno.

Vrácení zboží

Formulář k odstoupení od kupní smlouvy

Vzorové poučení o právu na odstoupení od smlouvy dle nařízení vlády č. 363/2013

1. Právo odstoupit od smlouvy

1.1 Do 14 dnů máte právo odstoupit od této smlouvy bez udání důvodu.

1.2 Máte právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů ode dne následujícího po dni uzavření smlouvy, resp. do 14 dní od převzetí zboží.

1.3 Pro účely uplatnění práva na odstoupení od smlouvy musíte o svém odstoupení od této smlouvy informovat internetový obchod https://www.bezva-naradi.cz formou jednostranného právního jednání (například dopisem zaslaným prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na kontaktní formulář, e-mailem na adresu: info@bezva-naradi.cz, případně online formulářem níže).

Pro odstoupení od smlouvy využijte online formulář níže nebo můžete použít přiložený vzorový formulář (v PDF formátu). Není to však Vaší povinností.

1.4 Aby byla dodržena lhůta pro odstoupení od této smlouvy, postačuje odeslat odstoupení od smlouvy před uplynutím příslušné lhůty.

2. Důsledky odstoupení od smlouvy

2.1 Pokud odstoupíte od této smlouvy, vrátíme Vám bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy nám došlo Vaše oznámení o odstoupení od smlouvy, všechny platby, které jsme od Vás obdrželi, včetně nákladů na dodání (kromě dodatečných nákladů vzniklých v důsledku Vámi zvoleného způsobu dodání, který je jiný než nejlevnější způsob standardního dodání námi nabízený). Pro vrácení plateb použijeme bankovní převod na číslo účtu, který byl uveden ve formuláři o odstoupení od kupní smlouvy, pokud jste výslovně neurčil(a) jiný způsob navracení peněz. Vrácení platby můžeme odmítat do té doby, než obdržíme zboží zpět.

Vrácení zboží do 60 dní

Zákazník, který si se zboží objednal službu Bezproblémové vrácení do 60 dní, má nárok zboží bez udání důvodu vrátit až 60 dní od vytvoření objednávky. Zboží však musí být nerozbalené, případně rozbalené, ale vráceno s originálním balením i příslušenství a bez jakýchkoliv známek používání. V takovém případě bude zákazníkovi vrácena plná cena zboží v podobě kuponu na další nákup v obchodě www.bezva-naradi.cz. Pokud bude zboží vráceno v jiném stavu, může být při vrácení ceny zboží aplikována srážka. Kompletní podmínky služby najdete zde

Online formulář pro vratky a reklamace: